TechBox

TechBox

Časopis TECHBOX je najkomplexnejší slovenský lifestylovo-technologický dvojmesačník, ktorý má stabilnú pozíciu na trhu a silnú čitateľskú základňu. Vychádza už od roku 2010. Zaujme najmä kvalitným odborným obsahom a atraktívnym grafickým spracovaním.
JBL ukázalo štyri produkty zo série Link s Google Asistant
35

JBL ukázalo štyri produkty zo série Link s Google Asistant

Štvorica produktov z dielne JBL má v sebe vstavaný nielen Google Assistant, ale aj Chromecast. Takáto kombinácia umožní aj osamelým ľuďom porozprávať sa. Ale teraz vážne, vďaka týmto dvom nástrojom môže používateľ vydávať pokyny, pýtať sa, či prehrávať hudbu. Chromecast zase umožní bezdrôtovo prenášať hudobný alebo video obsah z mobilu či tabletu.
... čítaj viac
JBL Everest Elite 750NC
329

JBL Everest Elite 750NC

Na test sluchátek se vždy těším. Můžu si přitom nerušeně vychutnat hudbu bez toho, aby mě někdo vyrušoval, nebo abych já hlasitějším poslechem obtěžoval okolí. Po rozbalení těchto sluchátek mě hned upoutalo elegantní pevné pouzdro s řemínkem na zápěstí. Je to prakticné nejen při přenášení, ale i skladování. Též mě zaujaly poměrně velké náušníky s měkkým polstrováním, které pohodlně překryly celé moje uši. To se podepsalo na pohodlném nošení sluchátek.
... čítaj viac
    <
  • 1 /
  • 2
  • >