Pohodové zátky

Modelový rad JBL Everest je v rámci hudobnej hierarchie značky postavená o niečo vyššie ako ostatné modely. Od toho sa odvíja aj ich kvalita, funkčnosť, zvukové podanie a, samozrejme, aj cena. Everest 110 je ďalším počinom konštruktérov doplniť prémiovú triedu značky o in-ear model s pekným dizajnom a kvalitným hudobným prednesom.
čítaj viac

Recenze JBL Bar 3.1 – Multifunkční audiosystém

V dnešním testu opustíme vody osobních přenosných reproduktorů a zavítáme do kategorie, která stojí o něco výše a to jak po tematické, tak po finanční stránce. Do rukou se mi dostal nový soundbar JBL Bar 3.1 a jak již název napovídá, jedná se o druhý nejvyšší model domácího kina, které JBL v tomto segmentu nabízí. Pojďme se podívat, jak si tato sestava vede v praxi.
čítaj viac

Recenze reproduktoru JBL Xtreme

Větší bratr vzbuzuje respekt hlavně díky své hmotnosti, která je při prvním potěžkání trochu vyšší, než by se mohlo zdát s ohledem na velikost. Zajímavý textilní potah s výraznou strukturou chrání reproduktor před stříkající vodou. Můžetesi ho tedy vzít k bazénu, do koupelny a nezastaví ho ani letní déšť. Pokud ho zašpiníte od bláta či písku na pláži, můžete ho osprchovat. Je však třeba vždy zavřít zip na zadní straně, pod kterým jsou všechny konektory. Reproduktor je zakázané ponořit do vody nebo jinak vistavit většímu vodnímu tlaku.
čítaj viac