Blog

Rubrika

Ako si vybrať SMART hodinky

Outdoor a Sport / 21.07.2017
Väčšina inteligentných hodiniek je v súčasnosti navrhnutá na spoluprácu so smartfónom, no už aj v strednej a nižšej cenovej kategórii možno nájsť modely, ktoré sú od telefónu buď menej závislé, alebo celkom samostatné, s portom na kartu SIM a modulom 3G či 4G (napr. LG Watch Urbane W200 2nd Edition).

Balená voda až 2 000x dražší než voda kohoutková: Hit nebo zvrácenost?

Krása a Zdraví / 20.07.2017
Spotřebitelé balancují mezi dvěma tábory. Na jedné straně stojí společnosti, které profitují na prodeji balené vody a dělají vše pro to, aby spotřebitel nosil domů těžké plastikové balíky vod, na straně druhé jsou potom vodárenské společnosti, jejichž zájmem je, abychom doma kohoutky roztočili naplno.  K jakému táboru se přidat? Možná vám v rozhodování pomohou následující řádky.

Test: Ticho nad zlato - Sluchátka s aktivním potlačením hluku do 12 tisíc

Audio/Video / 19.07.2017
Moderní audio komponenty včetně kapesních se chlubí stále větším dynamickým rozsahem, ale ten při hlukovém pozadí okolního světa ani zdaleka nevyužijeme. V tom nám mohou pomoci sluchátka s aktivním potlačením hluku, která umí do uší naordinovat i blahodárné ticho, a to nejen při cestách letadlem. Pozornost jsme zaměřili na osm vybavenějších modelů do dvanácti tisíc korun, které už vesměs odpovídají aktuálnímu trendu bezdrátových sluchátek s Bluetooth.

8 neprůstřelných důvodů, proč pít čistou vodu

Krása a Zdraví / 18.07.2017
Dostatečný pitný režim udržuje naše tělo v kondici, urychluje funkci metabolismu, odvádí z těla odpadní látky, přispívá ke kráse pokožky, ale i pocitu sytosti. Naopak nedostatečný příjem tekutin zatěžuje naše ledviny, mění cukry na tuky, způsobuje únavu i úporné bolesti hlavy a může vést k mnohem závažnějším zdravotním komplikacím. Co ale pít? Vodu? Ovocné a zeleninové šťávy? Čaje, kávu nebo snad zeleninové nebo masové vývary? Máme pro vás rovnou 8 důvodů, proč svůj pitný režim postavit na vodě.

Ideální společník pro zážitek z hudby u bazénu

Audio/Video / 17.07.2017
Přenosný Bluetooth reproduktor JBL Flip 4 od společnosti JBL je další generací oceněné série Flip. Výrobci se opět pohrali s kvalitou zvuku, díky čemuž přináší výkonný stereo zvuk. Tento kompaktní reproduktor je napájený 3000 mAh dobíjitelnou Li-ion baterií, která poskytuje 12 hodin nepřetržitého přehrávání vysoce kvalitního zvuku.

TEST Harman Kardon Esquire 2: povinná výbava do kanceláří

Audio/Video / 14.07.2017
Harman Kardon přišel s úspěšným luxusním mini reproduktorem Esquire ještě koncem roku 2014. Po úspěchu drobečka přišel s reproduktorem Esquire 2, který je trochu větších rozměrů, avšak všechny klíčové vlastnosti si zachoval.

TomTom opravuje chybu ve sportovních hodinkách od uvedení na trh

Outdoor a Sport / 13.07.2017
V pondělí vydal výrobce TomTom aktualizovanou verzi aplikace TomTom Sports pro Android ve verzi 6.0 a brzy bude dostupná i pro iOS. Opravuje hlavně jednu závažnou chybu, která se táhla od uvedení první verze sporttesterů na trh.

JBL Pulse 3 se blíži do prodeje

Audio/Video / 12.07.2017
Jeden z dlouho očekávaných produktů, které byly představeny začátkem roku na výstavě CES v Las Vegas, je inovovaný reproduktor JBL Pulse 3. Už podle obrázků je vidět, že bude lepší než jeho předchůdce.

Nehrajme si na velbloudy! Raději dodržujme desatero pitného režimu

Krása a Zdraví / 11.07.2017
Voda je životadárnou tekutinou, bez které se naše tělo zkrátka a jednoduše neobejde. Rozhodně ne tedy více než dva, maximálně tři dny. Třeba u jídla se vědci a lékaři shodují na tom, že naše tělo bez něj dokáže přežít až 60 dnů. Přesto však na důležitost pitného režimu pravidelně zapomínáme. Negativní důsledky nedostatečného příjmu tekutin jsou přitom opravdu nebezpečné.

Když chcete mít na cestách od všeho pokoj ...

Audio/Video / 10.07.2017
Co z technologického světa vám nesmí chybět na cestách? Mobil, hudba, počítač? Pro mnohé je to právě hudba v uších. Nedávno se nám dostaly do rukou bezdrátová sluchátka AKG N60NC Wireless s aktivním potlačováním okolního hluku. Ideálně pro ty, kdo chtějí mít na cestách pokoj ode všeho a ode všech - jednoduše vypnout každý hlásek z okolí a věnovat se sobě a své hudbě. A právě o tom jsou tato sluchátka.